Osebergski 2015-04-15 11:12:51

Statistikk jr. NM ( blant de 12 beste)

ÅR: STED: NAVN: PLASS:
1988 Trondheim Åste Arneson (17) nr.11
1988 Dombås 

Espen Bjervig (16) 

nr. 4
 1989 Dombås  Anders Aukland (16)  nr. 11 
 1990 Alta   Espen Bjervig (17) nr. 7 og nr. 9 
 1990 Alta  Anders Aukland ( 17)  nr. 3 og nr. 12 
 1990  Alta Vestfold (Anders og Espen)  nr. 3 
 1991 Meråker  Anders Aukland (18)  nr. 6 og nr. 7 
 1992 Raufoss  Anders Aukland (19)  nr. 2 og nr. 2 
 1992 Raufoss  Morten Lefsaker (16)  nr. 8 
 1992 Raufoss  Vestfold (Espen, Anders og Jørgen)  nr. 3 
 1995 Holeværingen  Fredrik Aukland (17)  nr. 3 
 1995 Holeværingen  Renate Gunnerød (16)  Nr. 5 og nr. 5 
 1995 Holeværingen  Erling Lefsaker (17)  nr. 11 
 1996 Steinkjer  Fredrik Aukland (17)  nr. 5 
 1996 Steinkjer  Renate Gunnerød (17)  nr. 4 
 1996 Steinkjer  Lars Chr. Aabol (18)  nr. 6 
 1997 Vang  Fredrik Aukland (18)  nr. 6 
 1998 Dombås  Fredrik Aukland(19)  nr. 8 og nr. 10 
 2006 Steinkjer  Markus Moe (17)  nr. 5 og nr. 6 
 2008 Stokke /Selbu  Simen Lanes (17)  nr. 3 sprint 
 2008 Stokke/Selbu   Markus Moe (19)  nr. 7 klassisk nr. 8 sprint
 2008 Stokke/Selbu  Joachim Klungseth (17)  nr. 8 fri 
 2009 Røros  Simen Lanes (18)  nr. 6 sprint 
 2010 Stryn/Tolga  Alexander Hoel (18)  nr. 7sprint nr. 8 klassisk 
 2010 Stryn/Tolga Simen Lanes (19)  nr. 11 sprint 
 2012 Holmenkollen  Aksel Rosenvinge (16)  nr. 1 10km klassisk 
 2012 Holmenkollen  Aksel Rosenvingen (16)  nr. 5 sprint klassisk 
 2012 Holmenkollen  Eirik Mysen (18)  nr. 12 20km klassisk 
 2013 Budor  Eirik Mysen (19)  nr. 14 sprint klassisk 
 2013 Budor  Aksel Rosenvinge (17)  nr. 6 sprint klassisk 
 2014 Mo i Rana  Aksel Rosenvinge (18)  nr. 7 friteknikk 
 2015 Nes/Hommelvik Aksel Rosenvinge (19) nr. 2 sprint klassisk
 2015 Nes/Hommelvik  Aksel Rosenvinge (19)  nr. 11 20km fri 
       

 

Ved å tilknytte oss som din grasrotmottaker, vil vi få 5% av det du spiller for hos Norsk Tipping! Send SMS "Grasrotandelen 983605982" til 2020 eller registrer deg hos kommisjonæren. Les mer ...

Aktiviteter

26.02.2019
Klubbmesterskap Oseberg

18:00 - 20:30

Storås

26.02.2019
Klubbmesterskap Oseberg Skilag

18:00 - 20:00

Storås

12.03.2019
Årsmøte 2019

19:00 - 21:00

Sandeåsen

16.03.2019
TV-Cup 5 - MiniTour

10:00 - 15:00

Botne

17.03.2019
TV-Cup 6 - MiniTour

11:00 - 15:00

Ivrig/Bibo

09.04.2019
Klubbkveld

19:00 - 20:15

Sandeåsen Skole(?)

Kalender

Februar
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123