Topp 30 plasseringer.

År Sted Navn Plass
1992 Molde OSEBERG  
    (Espen B.,Anders A, Morten L.) nr. 25 stafett
       
1993 Lillehammer og Dombås Anders Aukland nr. 18 på 30km.
      nr. 6 på 30km F
      nr. 17 på 15km F jaktstart
    Espen Bjervig nr. 15 på 15km F jaktstart
      nr. 21 på 30km F
    OSEBERG  
    Anders A., Espen B., Jørgen Hellerud) nr. 12stafett
       
1994 Vegårdshei og Koppang Anders Aukland nr. 5 på 50km K
      nr.6 på 30km F
      nr. 17 på 15km jaktstart
    Espen Bjervig nr.15 på 15km jaktstart
      nr. 21 på 30km F
    OSEBERG  
    (Espen B., Anders A., Jørgen A.) nr. 8 stafett
       
1995 Oslo/Kollen Anders Aukland nr. 7 på 50km F
      nr. 8 på 30km K
      nr. 16 på 10km
      nr. 20 på 15km F jaktstart
    Espen Bjervig nr. 10 på 30km K
      nr. 12 på 15km F jaktstart
      nr. 26 på 10 km
    OSEBERG  
    (Anders A., Espen B., Jørgen A.) nr. 11 stafett
    (Renate G., Kristin B., Rigmor T.) nr. 22 stafett
       
1996 Stryn Anders Aukland nr. 2 på 50km K
      nr. 8 på 15km jaktstart
      nr. 28 på 10km F
    Espen Bjervig nr. 10 på 30km K
      nr. 7 på 15km jaktstart
      nr. 17 på 10km F
    OSEBERG  
    (Espen B., Anders A., Jørgen A.) nr. 6 stafett
       
1997 Mo i Rana Anders Aukland nr. 6 på 50km K
      nr. 8 på 30km F
      nr. 15 på 10km K
      nr. 13 på 15km F jaktstart
    Espen Bjervig nr. 10 på 50km K
      nr. 13 på 30km F
      nr. 29 på 10km K
    OSEBERG  
    (Espen B., Anders A., Jørgen A) nr. 10 stafett
       
1998 Rennebu og Alta Anders Aukland nr. 8 på 30km K
      nr. 17 på 15km K jaktstart
    Espen Bjervig nr. 7 på 30km K
      nr. 7 på 15km K jaktstart
      nr. 18 på 10km F
    Jørgen Aukland nr. 29 på 50km
    OSEBERG  
    (Espen B., Anders A., Jørgen A.) nr. 9 stafett
    (Morten L., Fredrik A., Lars Chr. AA.) nr. 23 stafett
       
1999 Skrautvål og Hallingen Anders Aukland nr. 11 på 10km K
      nr. 11 på 30km F
      nr. 8 på 50km K
    Espen Bjervig nr. 3 på 10km K
      nr. 3 på 15km jaktstart
      nr. 4 på 30km F
      nr. 6 på 50km K
    Fredrik Aukland nr. 25 på 50km K
    OSEBERG  
    (Anders A., Fredrik A., Espen B.) nr. 3 stafett
       
2000 Vang Anders Aukland nr. 3 på 15km jaktstart
      nr. 8 på 10km F
      nr. 4 på 30km K
    Espen Bjervig nr. 14 på 50km F
    Jørgen Aukland nr. 6 på 10km F
    Fredrik Aukland nr. 27 på sprint
      nr. 26 på 15K jaktstart
    OSEBERG  
    (Fredrik A., Anders  A., Jørgen A.) nr.8 stafett
       
2001 Steinkjer Anders Aukland nr. 2 på 50km K
      nr. 3 på 15km F jaktstart
      nr. 5 på 10 km K
    Espen Bjervig nr. 9 på 10km K
      nr. 6 på 15km F jaktstart
      nr. 4 på sprint K
    Jørgen Aukland nr. 20 på 15km F jaktstart
      nr. 20 på 50km K
    OSEBERG  
    (Anders A., Jørgen A., Espen B.) nr. 3 stafett
       
2002 Høydalsmo og Vang Anders Aukland nr. 2 på 50km F
    Espen Bjervig nr. 3 på 30km K
      nr. 6 på 15km K jaktstart
      nr. 13 på 10km F
      nr. 16 på sprint F
      nr. 10 på 50km F
    Jørgen Aukland nr. 3 på 50km F
      nr. 11 på 30km K
      nr. 12 på 15km K jaktstart
    Fredrik Aukland nr. 30 på 30km K
    OSEBERG  
    ( Espen B., Fredrik A., Jørgen A.) nr. 4 stafett
    (Morten L., Lars Chr. AA., Nils Marius O.) nr.46 stafett
       
2003 Molde og Steinkjer Anders Aukland nr. 15 på 10km K
    Espen Bjervig nr. 10 på 10km K
      nr. 4 på 30km F
      nr. 11 på skiathlon (10+10)
      nr. 21 på 50km K
    Jørgen Aukland nr. 28 på 30km F
    Fredrik Aukland nr. 18 på 50km K
       
2004 Bardufoss Anders Aukland nr. 15 på 15km K
    OSEBERG  
    Fredrik A., Espen B., Anders A.) nr. 10 stafett
       
2005 Lillehammer Jørgen Aukland nr. 15 på 50km K
    OSEBERG  
    (Anders A., Fredrik A., Nils M.O) stafett nr. 28
       
2006 Heistadmoen Anders aukland nr. 4 på 15km K
      nr. 8 på skiathlon (15+15)
    OSEBERG  
    (Espen B., Morten L., Markus Moe) stafett nr. 59
       
2007 Meråker og Nybygda Anders Aukland nr. 6 på skiathlon (15+15)
    Jørgen Aukland nr. 18 på 50km K
    OSEBERG  
    (Anders A., Jørgen A. ,Markus Moe) stafett nr. 10
       
2008 Selbu Anders Aukland nr. 1 på 50km K
       
2009 Gjøvik og Røros Anders Aukland nr. 2 på 15 km K
      nr. 2 på 30km jaktstart
      nr. 2 på 50km F
    OSEBERG  
    (Markus Moe, Simen L., Joachim K.) stafett nr. 60
       
2010 Stokke Anders Aukland nr. 4 30km jaktstart
    Jørgen Aukland nr. 23 15km F
    OSEBERG  
    (Anders A., Jørgen A., Markus Moe) stafett nr. 8
    (Simen L., Alexander H., Joachim K.) stafett nr. 49
    (Nils M.O., Eirik Mysen, Kristian A.) stafett nr. 87
  Tolga Anders Aukland nr. 2 på 50km K
    Jørgen Aukland nr. 11 på 50km K
       
2012 Voss Simen Lanes nr. 7 på sprint K
       
2013 Vang Simen Lanes nr. 15 på sprint K
    Markus Moe nr. 23 på sprint K
    OSEBERG  
    (Simen L., Eirik M., Markus Moe) stafett nr. 45
       
2014 Lillehammer Eirik Mysen nr. 28 duathlon (15+15)
    OSEBERG  
    (Aksel R., Didrik F., Eirik M.) stafett nr. 45
       
2015 Røros og Harstad Eirik Mysen nr. 20 på 10km K
      sprint nr. 20
    Simen Lanes sprint nr. 25
    OSEBERG  
    (Eirik M., Aksel R., Simen L.) stafett nr. 21
       

2016

Tromsø, Kvaløysletta Eirik Mysen nr. 24 på 15km K

 

    nr. 10 på 30km m/skibytte
  Beitostølen Eirik Mysen nr. 24 50km fri
       
2017 Lygna Eirik Mysen nr. 20 Skiathlon 15+15
      nr. 6 15km K
      nr. 23 50km K
      nr. 27 10km F
   

 OSEBERG

(Anders A.. Eirik M., Jon R.Osnes)

stafett nr. 22
       
2018 Alta Eirik Mysen nr. 29 10km K
    Eirik Mysen nr. 26 50km F
   Gåsbu

OSEBERG

Aksel, Markus F. Støtvig og Simen Bergh Pedersen

stafett nr. 68

Ved å tilknytte oss som din grasrotmottaker, vil vi få 5% av det du spiller for hos Norsk Tipping! Send SMS "Grasrotandelen 983605982" til 2020 eller registrer deg hos kommisjonæren. Les mer ...

Aktiviteter

16.12.2018
Osebergrennet 2018

11:00 - 15:00

Storås, Stokke

12.03.2019
Årsmøte 2019

19:00 - 21:00

Sandeåsen

09.04.2019
Klubbkveld

19:00 - 20:15

Sandeåsen Skole(?)

Kalender

Desember
MTOTFLS
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456