Årsmelding 2016/2017 og protokoll fra årsmøte 2017 finnes her: Årsmelding 2016/2017 og protokoll fra årsmøte 2017

STYRET 2018-2019

Leder
Christian Ekeberg
mob. 900 34 277
chrieke@online.no

Materialforvalter

Patrick Flaattten
mob.: 90137770
flaatten-p@hotmail.com

Kasserer
Jarle Haukvik
mob. 92224714
jarle.haukvik@bdo.no

Styremedlemmer

Lars Erik Andersen
9948 9389
larserik@edh.no

Christian Berg
mob.: 9944 6699
oseberg@cberg.no

Knut Aukland
mob.:90852268
knut@aukland.net

 

OPPMENN

OPPMANN JUNIOR:

Eiler Støtvig
Urdsvei 1
3128 Nøtterøy
mob. 916 24 173
eiler.stotvig@mills.no

OPPMANN SENIOR:

Hans Terje Mysen
Tom Wilhelmsensvei 24
3120 Nøtterøy
mob.91737681
hanstmys@online.no 

KONTAKTPERSONER TEAM

Team Ragde Eiendom - Oseberg
Knut Aukland
mob.90852268
knut@aukland.net

Team Telemark
Hans Terje Mysen
mob.91737681
hanstmys@online.no

TRENERE OG SPORTSLIGE LEDERE

SPORTSLIGE LEDER:

Jørgen Aukland

Hovedtrenere: 

Aldersgruppen 08-10 år

Anders Aas
mob.90657604  
anders@olympiasport.no

Else Beate Disch
mob.41854426   
olsrod@live.no

Anette Johansen
mob.92858149   
leanette@online.no

Emilie Aas
mob.90649077  
emiliejul@gmail.com

Aldersgruppen 11 - 12år

Jørgen Aukland
mob.41239705   
jorgenaukland@gmail.com

Patrick Flaattten
mob.: 90137770
flaatten-p@hotmail.com

Stefan Jeppsson
mob: 911 77 363
s-h-j@online.no 

Aldersgruppen 13 -14 år

Jon Camillo Wille
mob. 91778414
joncwille@yahoo.no

Sigurd-Jon Foyn
mob. 48037067 
sigurd.foyn@hotmail.com

Jens Hertel
mob. 97112135
jehert@siv.no

 

Aldersgruppen 15 - 17år

Marta Grytnes
mob. 93455885 
marta@ptxpress.net

 

Juniorløpere

Eget opplegg i regi av skigymnas

Andre oppgaver

Postansvarlig
Ellen Rivenes
ellen.rivenes@hotmail.com

TERRENGLØP OG TIDTAKING
Kjetil Solberg
mob. 90606410
kjetil@oseberg.biz

OSEBERGRENNET
leder: Christian Ekeberg - chrieke@online.no

MILJØKOMITE
Astrid Haukvik (leder), Hilde Rolland Sørensen, Eva Bergh Pedersen, Ann Kristin Støtvig

REVISOR
Linda Kjelland (linda.kjelland@visma.no)

WEBORG kontakt (nettsider og medlemskap)
Christian Berg
mob. 9944 6699
oseberg@cberg.no

VALGKOMITE
Nina Skovly
mob. 92026638
rmidthjell@yahoo.no

Ved å tilknytte oss som din grasrotmottaker, vil vi få 5% av det du spiller for hos Norsk Tipping! Send SMS "Grasrotandelen 983605982" til 2020 eller registrer deg hos kommisjonæren. Les mer ...

Aktiviteter

16.12.2018
Osebergrennet 2018

11:00 - 15:00

Storås, Stokke

12.03.2019
Årsmøte 2019

19:00 - 21:00

Sandeåsen

09.04.2019
Klubbkveld

19:00 - 20:15

Sandeåsen Skole(?)

Kalender

Desember
MTOTFLS
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456