Vedtekter Oseberg Skilag

STYRET 2019-2020

Leder
Christian Ekeberg
mob. 900 34 277
chrieke@online.no

Materialforvalter

Patrick Flaattten
mob.: 90137770
flaatten-p@hotmail.com

Kasserer
Jarle Haukvik
mob. 92224714
jarle.haukvik@bdo.no

Styremedlemmer

Lars Erik Andersen
9948 9389
larserik@edh.no

Christian Berg
mob.: 9944 6699
oseberg@cberg.no

Knut Aukland
mob.:90852268
knut@aukland.net

Jørgen Aukland

 

OPPMENN

OPPMANN JUNIOR:

Eiler Støtvig
Urdsvei 1
3128 Nøtterøy
mob. 916 24 173
eiler.stotvig@mills.no

OPPMANN SENIOR:

Hans Terje Mysen
Tom Wilhelmsensvei 24
3120 Nøtterøy
mob.91737681
hanstmys@online.no 

KONTAKTPERSONER TEAM

Team Ragde Eiendom - Oseberg
Knut Aukland
mob.90852268
knut@aukland.net

Team Telemark
Hans Terje Mysen
mob.91737681
hanstmys@online.no

TRENERE OG SPORTSLIGE LEDERE

SPORTSLIGE LEDER:

Jørgen Aukland

Hovedtrenere: 

Aldersgruppen 08-10 år

Anders Aas
mob.90657604  
anders@olympiasport.no

Else Beate Disch
mob.41854426   
olsrod@live.no

Anette Johansen
mob.92858149   
leanette@online.no

Emilie Aas
mob.90649077  
emiliejul@gmail.com

Aldersgruppen 11 - 12år

Jørgen Aukland
mob.41239705   
jorgenaukland@gmail.com

Patrick Flaattten
mob.: 90137770
flaatten-p@hotmail.com

Stefan Jeppsson
mob: 911 77 363
s-h-j@online.no 

Aldersgruppen 13 -14 år

Jon Camillo Wille
mob. 91778414
joncwille@yahoo.no

Sigurd-Jon Foyn
mob. 48037067 
sigurd.foyn@hotmail.com

Jens Hertel
mob. 97112135
jehert@siv.no

 

Aldersgruppen 15 - 17år

Marta Grytnes
mob. 93455885 
marta@ptxpress.net

 

Juniorløpere

Eget opplegg i regi av skigymnas

Andre oppgaver

Postansvarlig
Stilling ledig!

TERRENGLØP OG TIDTAKING

Stilling ledig!

OSEBERGRENNET

Leder: Christian Ekeberg - chrieke@online.no

MILJØKOMITE
Astrid Haukvik, Ann Kristin Støtvig

REVISOR
Linda Kjelland (linda.kjelland@visma.no)

WEBORG kontakt (nettsider og medlemskap)
Christian Berg
mob. 9944 6699
oseberg@cberg.no

VALGKOMITE
Jarle Haukvik
mob. 92224714
jarle.haukvik@bdo.no

Vi ønsker gjerne en person til i valgkomité

Ved å tilknytte oss som din grasrotmottaker, vil vi få 5% av det du spiller for hos Norsk Tipping! Send SMS "Grasrotandelen 983605982" til 2020 eller registrer deg hos kommisjonæren. Les mer ...

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

Kalender

Desember
MTOTFLS
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345