Her følger en oversikt over løperne som har gått ett eller flere kretsrenn/landsrenn eller deltatt i en stafett for Oseberg Skilag.
Løperne er bare satt opp den sesongen de var med for første gang.

Sesongen 1979 - 80

Sjur Arneson
Torje Arneson
Åste Arneson
Kjersti Pedersen
Jo Inge Gausaker
Roy Gausaker
Harald Oseberg
Steinar Hermansen
Stig Kirkevold
Andre'Revå
Morten Lie
Kåre Steen
Pål Stange
Arve Kirkevold
Anne Marie Hasle
Nina Waldemarson
Kari Solheim
Torkil Persen
Stig Roberg

Sesongen 1980 - 81

Trond Edvardsen
Roger Asmyr Hansen
Jan Olav Hermansen
Glenn Marthinsen
Steinar Rasmussen
John Walter Nilsen
Karina Fjeldstad
Jeanette Skovly
Nina Therese Skovly
Guri Ellen Stange

Sesongen 1981 - 82

Torkild Røed
Egil Jentoft Olsen
Simen Røed
Anders Sandvik
Anders Aukland
Knut Aukland

Sesongen 1982 - 83

Maren Christiansen
Mathilde Christiansen
Per Egil Rygh
Jorunn Aukland
Ottar Hansen
Glenn Marthinsen
Einar Vangsvik
Reidar Andersen
Elise Hermansen
Ingunn Jentoft Olsen
Lars Martin Kræmer
Ronny Gunnerød
Henning Søderberg
Raymond Søderberg

Sesongen 83- 84

Dag Eirik Gjerken
Gjermund Jørgensen

Sesongen 1984- 85

Jørgen Aukland
Fred Kirkevold
Arne Revaa
Ingunn Jentoft Olsen
Elise Hermansen
Hege Bruskeland
Lars Reidar Schrøder Jensen
Dag Erik Gjerken
Arne Revaa
Torstein Reinertsen

Sesongen 1985 - 86

Fredrik Kræmer
Freddy Kaalsaas
Thomas Mathisen
Christian Braathen
Trond Hansen
Ann-Karin Buan
Anita Gregersen
Ketil Strand
Christian Moen
Elisabeth Bakke

Sesongen 1986 - 87

Erling Lefsaker
Geir Cato Røed
Kristian Buan
Andre'Johansen
Hege Tafjord
Birgitte Reinertsen
Elin Kaalsaas
Ingrid Vadder
Raimon Igelkjøn
Martin Beckmann
Morten Queseth
Morten Lefsaker
Jørgen Gundersen
Ketil Andersen
Henning Orre
Tom Widerøe
Anne Line Lande

Sesongen 1987 -88

Henrik Halvorsrød
Rune Hansen
Fredrik Aukland
Renate Gunnerød
Harald Helle
Steinar Anthonsen
Espen Bjervig
Hans Erik Eriksen
Line Solberg
Ketil Brendshøy

Sesongen 1988 - 89

Jørgen Jentoft Olsen
Thomas Kræmer
Elisabeth Reinertsen
Dan Henrik Johansen
Håvard Kristiansen
Anders Skarbøvik
Tom Helge Kleberg
Gjermund Knotten
Ingeborg Fremstad

Sesongen 1989 - 90

Astrid Marie Nygård
Ole Henning Nygård
Marius Queseth
Rayon Lyngmo
Jostein Langslet
Per Kristian Opheim
Jostein Jørgensen
Tove Pettersen
Alf Christian Horn
Ellen Skøyen
Erlend Vinje

Sesongen 1990 - 91

Jørgen Braathen
Tina Johansen
Torkil Andersen
Andreas Pettersen
Halvard Knotten
Øystein Eggen
Nils Marius Otterstad

Sesongen 1991 - 92

Ellen Aas

Sesongen 1992 - 93

Jonas Bruun
Stefan Snarvold
Vegard Book
Kristin Bjervig
Jørgen Hellerud

Sesongen 1993 - 94

Petter Nilsen
Eirik Johannessen
Sturla Book
Ole Henrik Låhne
Theodor Nilsen
Vidar Sæther
Alexander Øren
Fredrik Eilert Olsen

Sesongen 1994 - 95

Jostein Svendsen
Krister Øren
Veronica Øren
Sissel Jørgensen
Martin Myklebust
Henriette Jahnsen
Rigmor Tærud

Sesongen 1995 - 96

Are Gran
Ole Conrad Siem
Andre'Siem
Anders Linnestad
Lars Christian Aabol

Sesongen 1996 - 97

Axel Wathne

Sesongen 1997 - 98

Sverre Eilert Olsen
Andre'Hole
Martin Gran
Sebastian Fjellbo Filling
Marius Bolgvåg
Håkon Aashammer

Sesongen 1998 – 99

( Ingen nye løpere!)

Sesongen 1999 - 2000

Simen Lanes
Kristoffer Bondal Lie
Benjamin Thowsen
Mikkel Stokke
Hans Jørgen Haug
Marius Nilsen
Christian Hole
Matin Trolldalen Jensen
Håkon Løyning
Trym Skoglund
Eirik Skåtun
Fredrik Gran
Sigmund Wallumrød
Charlotte Kirkevold
Yvonne Aashamar
Marikken Wathne
Hans Einar Andreassen
Arnar Førsund

Sesongen 2000 – 2001

Henriette Carlsen
Marte Tofteberg Walmestad
Anette Tangård
Dyveke Fjeld
Sebastian Horn Baksaas
Even Stokke
Geir Jarle Palm
Ole Andreas Nielsen
Victor Ribskog
Emil Maaren Simonsen
Martin Revå
Magnus Skatvedt Iversen
Jacob Bottolfs
Ørjan Flygt Landfall
Fredrik Carlsen

Sesongen 2001 - 2002

Tone Hjort Matsen
Frøya Vallumrød Eidstein
Thea Lanes
Mathias Skjold
Henrik Kirkevold
Didrik Fjeld
Lars Christian Thune
Anders Øilo Marcussen
Richard Hodt
Gjermund Engh
Sakari Aasland
Simen Randby
Joachim Klungseth
Christian Nicolai Skjold
Jonas Lindeland
Michael Lind
Hans Berulfsen
Kjell Kristian Sommerstad
Marius Johansen
Håkon Hjemly

Sesongen 2002 - 2003

Eirik Hole
Andreas Iversen
Kristoffer Klungseth
Bjørn Ivar Nielsen
Truls Solberg
Simen Walmestad Tofteberg
Jørgen Unneberg
Camilla Risan Nilsen
Benjamin Langli
Eirik Mysen
Mathias Skjold
Fabian Andersen
Sebastian Mørk Andersen
Simen Øverjordet Aas
Mats Heimdal
Alexander Hoel
Preben Rosenvinge
Sigrid Gran
Martine Moe
Martine Unneberg
Tor Henrik Teigen
Marius Nordnes
Torbjørn Vedde
Camilla Gramer
Hedda Merkesvik Johannessen
Thomas Barsnes
Markus Moe

Sesongen 2003 – 2004

Daniel Aashammer
Thomas Aashammer
Markus Mørk Andersen
Simon Buer
Marius Gran
Eirik Hamborg
Øyvind Øilo Marcussen
Christian Foyn Moe
Mats Nilsen
Aksel Rosenvinge
Trygg Stokke
Sindre Arneson
Michael Sivertsen
Mari Bjørnøe
Mina Hogsnes
Mathias Eriksen
Lorentz Skjønsfjell
Vilde Bjørnøe
Tarjei Hamborg
Anna Lena Berg
Daniel Skjønsfjell
Kristine Bondal Lie
Erik Rosenvinge

Sesongen 2004 – 2005

Christian Risan Nilsen
Markus Unneberg
Herman Myhre
Håkon Storhaug
Christian Mello Wilhelmsen
Mathias Tveter Eriksen

Sesongen 2005 – 2006

Jostein Aschjem
Andreas Vedde
Even Lauritzen
Stina Mysen
Mathias Maagerø Svendsen
Håkon Fruseth Christiansen
Sophie Mysen
Eirik Moen
Anders Rønningstad
Mari Bjørnø
Vilde Karoline Bjørnøe
Celine Mysen
Henriette Carlsen
Ingrid Øilo Marcussen
Henriette Carlsen

Sesongen 2006 - 2007

Sigurd Moen
Jostein Aschem
Øystein Fruseth Christiansen
Håkon Trolldalen Jensen
Sondre Nakjem
Haakon Foyn Moe
Edvard Sletten
Kasper Maagerø Svendsen
Oscar Sæther
Magnus Kjeldsen
Sophie Mysen
Eivind Heil

Sesongen 2007 – 2008

Eskil Brathagen
Sander Risan Nilsen
Anund Brathagen
Jørgen Klophmann
Emil Alexander Kverneng
Alexander Ruhs Nilsson
Eirik Lian Andersen
Tarjei Stormoen
Fredrik Steinsvik
Kristian Stenerud
Vetle Lepperød
Kristian Lystad

Sesongen 2008 - 2009

Benjamin Schøn
Mikkel Myrmel Bakke
Alexander Nilsson
Rita Røsland
Bjørg Helene Lorentzen
Tobias Tafjord Suhrke
Anund Brathagen
Ole Moen
Mathias Bettum Karlsen

Sesongen 2009 - 2010

Torben Borge Nielsen
Ema Sofie Jahren
Gro Randby
Rasmus Rosenvinge
Ole Tafjord Suhrke
Jacob Severin Hjelseth
Olav Sletten
Joachim Skadal
Marius Almås
Håkon Størholt
Jon Osnes
Eskild Brathagen
Mathias Aanestad
Mari Moen
Sigurd Moen
Vilde Berg
Fredrikke Johanna Gjermundsen
Nicolay Aanestad
Jesper Wimann Ingebretsen
Ole Petter Fjeld
Kristian Ankersen

Sesongen 2010 – 2011

Elias Draugedalen
Jesper Borge Nielsen
Kristoffer Skadal
Sindre Kvalø
Simen og Tinus  Bergh Pedersen
Nora Eide
Henriette Olafsen Foyn
Hannah Foyn Moe
Marthe Staveland
Lars Klavenes Berg
Torben Borge Nielsen
Jesper Johansen
Jesper Kompala
Armand Løwendal Lauritzen
Halvard Myhra Solberg
Ludvig Smith Meyer
Simen Fristad Aas
Nicolai Arveschaug
Isak Askjer
Axel Bjelland
Cedrik Christophersen
Sebastian Normann Eide
Petter Alnes Gjestrum
Ask Laugerud
Jens Solvang
Markus Fet Støtvik
Thomas Tollefsen
Jakob Klavenes Berg
Christian Bergsjø
Bendik Bruun
Trym Bugge-Nilsson
Andres Lislien
Nils Jørgen Lystad
Jørgen Smith-Meyer
Elias Tangen
Conrad Wallem
Benjamin Kiesler Almenning
Ole Martin Edvåg
Tobias Horn Semb
Linnea Megrund Bartho
Hanne Bergsjø
Stine Noren
Hedda Hagvåg Samuelsen
Malin Solvang
Edvard Sletten
Lorentz Lauritzen
Aksel Vedeler
Jon Haaversen

Sesongen 2011-2012

Oliver Aukland
Emil Draugedalen
Ulrik Øyslebø Brattaas
Andreas Askjer
Eskil Roland Sørensen'
Mons Veiby-Moen
Alexander Yri
Henrik Sælebakke Falchener
Teodor Bakka
Oda Bjørnsen
Helene Vik Kaale
Markus Mæland
Erling Kvalø
Trym Simonsen
Hannah Bjelland
Oda Alnes Gjestrum
Håkon Olaus Løn
Oliver Vedvik
Andreas Stenerud

Sesongen 2012 - 2013

Mikkel Johnsen Aabol
Mikkel Bugge Nilsson
Haakon Christiansen
Martin Fjeld
Mads Haugen
Alexander Smari Hauksson
Anders Mathias Kleppe
Bertine Johansen Kompalla
Tarjei Nordby
Thomas Normannseth
Åsmund Pladsen
Nora Randby
Joakim Skadal
Mari Hytten Skyeng
Tiril Tafjord Suhrke
Gabi Sørvik Hansen
Jacob Thomassen
Fredrik Camillo Wille
Kevin Røsting Østby

Sesongen 2013-2014

Herman Wille
Ola Bratland
Andreas Flaaten
Hendrik Groenhof
Lukas Svendsen Landsnes
Noah Svendsen Landsnes
Stian Moen
Henrik Rivenes
Kasper fet Støtvig
Noah Eidem
Mathilde Groenhof
Anette Løvik Haukvik
Anna Thomassen
Håvard Eiken
Johan August Aune Johansen
Frida Andrup-Næss
Ida Kolstad
Mons Veiby-Moen
Edvard Gibbons
Jatin Singh Kodial
Vilde Bergh Pedersen
Andreas Rivenes
Marie Andrup-Næss
Marius Hallenstveit
Anders Matias Kleppe

 

Sesongen 2014-2015

Johannes Lie Evensen Berg
Jesper Mathias Lie Evensen Berg
Nicolai Lie Friis
Henrik Askjer
Simen Ekeberg
Tuva Svindland
Marius Innhaug Dahl
Sander Innhaug Dahl
Sebastian Opøien Høgetveit
Oliver Berg Skiaker
Henrik Grepperud Kvam
Nichlas Jonstang
Torjus Holst
Andreas Olafsen Foyn
Marie Sofie Ekeberg
Johann Hjorthaug
Olav Hjorthaug
Fredrik Olsen Torjuul
Jacob Lie Friis
Simon Skjeldal Grytnes
Oskar Wilhelm Rør
Torjus Sakkestad
Håvard Skovly
Robin Larsstuen

 

Sesongen 2015-2016

Emeli Sørvik-Hansen
Simen Ekeberg
Niklas Berg Skiaker
Nora Jeppson
Eva Constanse Skovly Midthjell
Elias Amundsen Bjørndahl
Bo-Kristian Bisgaard-Hansen
Kristian Thode Fredriksen Heineert
Vetle Tragethon Hejdenberg
Eskil Øvstaas Sakkestad
Oskar Akerholt
Patrick Johansen
Markus Gregar Siljudalen
Ingeborg Skjeldal Grytnes
Thale Høyte
Mia Jeppson
Maren Kjærås Løvik
Ine Flaatten
Marianne Fagernes
Sophie Hødal
Ingrid Kjærås Løvik
Adrian Bjørgum
Ole Martin Skovly Midthjell
Magnus Danielsen Blindheim

 

Sesongen 2016-2017

Astrid Aas
Linnea Johansen
Martine Høyte
Brede Bratland Hertel
Martin Kjærås Løvik
Wilhelm Leander Schrøder
Celine Lien Hallgrimsen
Sondre Svindland
Maren Matsen
Mathilde Agle Matsen
Edvard Martinius Ustad
Emil Semb
Kristian Thode Heinert
Morten Husebø Hestnes
Noah Boge
Finn Wilfred Schrøder
Lisa Amelie Schrøder
Filippa Skredsvik Lunde
Isabel Eie
Håkon Milliam Ustad
Max Ratus Semb
Pernille Aglen Seeberg
Benjamin Riis Korsane

Sesongen 2017 - 2018

Maria Fet Støtvig
Emil Lie Friis
Georg Heinert
Gustav Aukland
Jørgen Blytt
Mathias Westeng Jeppsson
Nicolai Disch Olsrød
Olav Wille
Sondre Sandaker
Anna Aukland
Maria Møller Hansen
Mia Sofie Skarbøvik
Morten Wang Baksås
Fredrik Johnsrud

Ved å tilknytte oss som din grasrotmottaker, vil vi få 5% av det du spiller for hos Norsk Tipping! Send SMS "Grasrotandelen 983605982" til 2020 eller registrer deg hos kommisjonæren. Les mer ...

Aktiviteter

16.12.2018
Osebergrennet 2018

11:00 - 15:00

Storås, Stokke

12.03.2019
Årsmøte 2019

19:00 - 21:00

Sandeåsen

09.04.2019
Klubbkveld

19:00 - 20:15

Sandeåsen Skole(?)

Kalender

Desember
MTOTFLS
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456