Rulleskirenn Storås søndag 12.sept.

50 jenter og 85 gutter fullførte distanserennet med start og mål i Storås skianlegg søndag under meget gode forhold.Oseberg stilte med 11 løpere.

2021-09-12
Knut

Etter et lørdagsvær med regn, ble det varmt, stille vær med sol og god temperatur da første pulje startet på sin 15km søndag kl. 11.00

I første pulje startet G og J 15-16 år, samt K17,K18 og K 19-20 år.Alle på 2-er hjul.

I K 19-20 år kom det 3 jr.landslagsjentene inn blant de fire første der Tuva Anine Brusveen Jensen seiret på 37.03.3 Nora Sofie Doksrød fra Runar var 2 tiendeler bak vinner.

K 18 ble vunnet av Anniken Sand på 37.57

K 17 ble vunnet av Hanna Skarphol Villadsen fra Jardar på 39.21. Her ble Marie Sofie Ekeberg nr. 10 på 44.06

J 16 år ble vunnet av Ingrid Katteland Kihle, Konnerud, på 39.26 med Tuva Svindland på 2. plass med 40.14

J 15 år ble vunnet av Ingrid Lie Sørensen , Larvik ski, på 42.03 med Maria Møller Hansen på 4. plass med 46.35

I andre pulje startet H17, H18, H 18-19 og Herrer Sen. der H 18-19 år og Herrer sen. gikk to runder a 15km. Alle på 3-er hjul

Sen. herrer ble vunnet av Hermann Botterud, Bærum Skiklubb på 1.13.34

H 19-20 år ble vunnet av jr. landslagsløper Aleksander Holmboe, Bærum Verk med tida 1.13.36 Her ble det en flott 2. plass til Markus Mæland på 1.13.51

H 18 år ble vunnet av Oskar Opstad Vike på 36.32 med Benjamin Riis Korsane på 23. plass med tida 43.25

H 17år ble vunnet av Mons Melbye, Årvoll på 36.32 med Fredrik Camillo Wille på 10. plass med tida 40.52 Andreas Olafsen Foyn ble nr. 13 på 42.08 og Max Ratus Semb nr. 15 med tida 44.59

G 16 år ble vunnet av Kristian Kirkeng, Ros med tida 37.03. Patrick Johansen ble nr. 6 med tida 39.26.

G 15 år ble vunnet av Eivind Kollerud , Konnerud, med tida 38.54. Herman Wille ble nr. 3 med tida 39.28. Edvard Martinius Ustad fulgte på 6. plass meed 43.18

Her kan du se resultatene:

https://live.eqtiming.com/57872#result

 

 

Kalender

September
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Aktiviteter

21.09.2021
Terrengløp 2021

17:30 - 18:30

Sandeåsen Skole

28.09.2021
Testløp Oseberg 2021

17:30 - 19:00

Kirkeskogen

05.10.2021
Klubbkveld - Oseberg Skilag

19:00 - 20:00

Sandeåsen Skole

11.11.2021
Beitostølen skisamling

16:00 - 14:00

Storås

25.11.2021
Familiesamling

14:00 - 15:00

Bardøla